امکان ساخت خانه هوشمند خود از کمترین هزینه 100 دلار وجود دارد. اکنون ، ما می خواهیم بودجه را به 1000 تا 2000 دلار افزایش دهیم. در این سطح ، می توانید طیف وسیعی از دستگاه ها را بخرید تا بیشتر مناطق خانه شما را هوشمندتر کند - از اتاق خواب و اتاق نشیمن ، آشپزخانه و حتی باغ.
در اینجا می توانید به دنبال قفل های هوشمند ، زنگ درها و دوربین های امنیتی باشید تا خانه خود را به یک خانه امن و همچنین یک خانه هوشمند تبدیل کنید.

ما بودجه 1000 تا 2000 دلاری را در این مقاله انتخاب کرده ایم به جای اینکه به یک قیمت پایبند بمانیم ، زیرا در این سطح همه چیز به گسترش و ترجیح شخصی اختصاص دارد. آیا فقط تعداد انگشت شماری از چراغ های هوشمند با قیمت 100 دلار می خواهید ، یا می خواهید در هر اتاق لامپ های کنترل صدا داشته باشید که به طور بالقوه هزاران هزینه دارد؟

به همین ترتیب ، شما می توانید بودجه خود را نازک و دور گسترش دهید یا سرمایه گذاری زیادی در اتاق های پرکاربرد خود انجام دهید. از این رو محدوده هزار دلاری اینجاست. بیایید شروع کنیم...

 

هاب خانه هوشمند یا بلندگوی هوشمند

نمایشگرها و اسپیکرهای هوشمند Amazon Echo و Google Nest
بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند نقطه شروع بیشتر خانه های هوشمند هستند
آمازون / گوگل

پایه های هر خانه هوشمند بر روی هاب یا بلندگوی هوشمند بنا شده است. شما می توانید Google Home یا Amazon Echo را به ترتیب 129 و 100 دلار انتخاب کنید یا 50 دلار ارزان قیمت Nest Mini و Echo Dot را انتخاب کنید.

توجه: این محصولات بطور منظم با تخفیف روبرو می شوند و در زمان نوشتن مقاله (مه 2020) ، نسل سوم آمازون اکو 70 دلار و خانه گوگل فقط 29 دلار است.

اگر بودجه بالاتری دارید می توانید یک نمایشگر هوشمند مانند Amazon Echo Show یا Nest Hub Max خریداری کنید. این موارد مانند اسپیکر هوشمند کار می کنند اما شامل یک صفحه نمایش لمسی برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند و نمایش محتوای ویدئویی هستند. قیمت این اکو شو 5 از حدود 70 دلار شروع می شود.

هاب اختصاصی خانه هوشمند نیز یک گزینه است - مخصوصاً اگر سازگاری بیشتری با بیشترین محصولات ممکن دارید و نیازی به دستیار صوتی ندارید. هاب سامسونگ SmartThings حدود 55 دلار مکان خوبی برای شروع است.

 

راه اندازی خانه هوشمند


 

بلندگوی هوشمند Amazon Echo Dot

بیش از یک سوم بزرگسالان ایالات متحده ، 88 میلیون نفر ، اکنون صاحب یک بلندگوی هوشمند هستند
آمازون
اگر Echo یا Home را انتخاب کرده اید ، افزودن یک بلندگوی کوچک هوشمند مانند Echo Dot یا Nest Mini (هر دو 50 دلار) می تواند بسیاری از ویژگی های جدید را باز کند.

به عنوان مثال ، یک بلندگوی هوشمند دوم می تواند موسیقی با کنترل صدا را به اتاق دیگری در خانه شما بیاورد. همچنین به این معنی است که الکسا یا دستیار Google می توانند شما را از مکان دوم بشنوند ، بنابراین نیازی نیست هر بار که می خواهید چیزی را بپرسید به یک بلندگوی هوشمند برگردید. این تنظیم همچنین به این معنی است که شما می توانید همزمان دو قطعه موسیقی مختلف ، آلبوم یا لیست پخش را در اتاق های مختلف پخش کنید و اعلان های گسترده ای را با الکسا پخش کنید. اگر این چیز شماست ...

شما می خواهید Echo Dot یا Nest Mini را به بلندگویی که از قبل صاحب آن هستید متصل کنید ، زیرا عملکرد صوتی آنها عالی نیست. در غیر اینصورت می توانید بیشتر بودجه خود را صرف یک خانه معمولی یا Echo کنید ، یا رویدادی را به قیمت 399 دلار Google Home Max برای صدای اتاق پر کنید. به خاطر این مقاله پیشنهاد می کنیم یک جفت نقطه Echo یا Nest Minis با هزینه 100 دلار اضافه کنید.


فیلیپس

در راهنماهای خانه های هوشمند 100 و 400 دلاری ما واقعاً این فرصت را داشتیم که سطح روشنایی هوشمند را خراش دهیم. با قیمت تقریبی 200 دلار برای یک کیت استارت چهار لامپ ، Philips Hue یک سیستم گران قیمت برای ساخت است و اگرچه گزینه های LIFX و Wiz می توانند کمی ارزان تر باشند ، نصب هر نوع روشنایی هوشمند بر اساس یک اتاق کامل از بودجه هرکسی رنج می برم.
لامپ هوشمند LED C by GE A19 - لامپ تمام رنگی در حال تغییر ، 2 بسته ، چراغ های مهمانی LED ، چراغ های LED برای اتاق خواب ، با Amazon Alexa و Google Home ، لامپ بلوتوث کار می کند
سپس 275 دلار اضافی برای یک حسگر حرکت (40 دلار) ، یک سوئیچ کم نور (25 دلار) ، یک نوار نور LED (90 دلار) و سه لامپ رنگی اضافی (120 دلار) هزینه کرده ایم. سنسورهای حرکتی را می توان به گونه ای تنظیم کرد که هنگام تشخیص حرکت چراغ خاصی روشن شود - هنگام راه رفتن به دستشویی شبانه مفید است - و کلید کم نور دارای چهار دکمه برای روشن یا خاموش کردن کل اتاق ، کم نور شدن یا روشن شدن آن و دوچرخه سواری از طریق یک طیف وسیعی از پیش مجموعه ها

نوار نور LED 80 اینچ گرچه گران است ، می تواند برای نورپردازی در زیر پیشخوان آشپزخانه ، بالای کمدها یا پشت تلویزیون کمک خوبی باشد.

اگرچه قیمت و ویژگی های آن مشابه است ، اما ممکن است بخواهید LIFX را به عنوان گزینه ای برای Philips Hue در نظر بگیرید. شروع کار با سیستم شما کمی ارزان تر خواهد بود زیرا نیازی به هاب نیست ، و می توان لامپ های LIFX را تنظیم کرد که در شب نور مادون قرمز را منتشر می کند ، صحنه را برای هر دوربین امنیتی که با دید در شب دارید روشن می کند - بیشتر در مورد پایین تر.

 

ساخت خانه هوشمند با کمترین هزینه

 

اگر می خواهید کل خانه را روشن کنید ، اما با بودجه محدود ، Wyze چهار بسته لامپ هوشمند را به قیمت 30 دلار به فروش می رساند. اینها فقط روشنایی و دما را تغییر می دهند ، نه رنگ ، اما بطور قابل توجهی ارزان تر از گزینه های پر از ویژگی هستند. به این ترتیب می توانید 24 لامپ Wyze را با همان 200 دلار تهیه کنید که فقط سه حلقه را از Philips Hue تأمین می کند.
در مقاله خانه هوشمند 400 دلاری ما قیمت ارزان Nest E را پیشنهاد کرده ایم ، اما با توجه به اینکه پول بیشتری برای خرج اینجا داریم می توانیم به ترموستات یادگیری Nest 200 دلاری برسیم. توانایی آن در یادگیری عادتهای گرمایشی و سرمایشی و عملکرد مستقل یکسان است ، اما این مدل دارای صفحه نمایش لمسی است که E از دست می دهد.

ما می دانیم که 200 دلار برای ترموستات ارزان نیست ، اما Nest ادعا می کند که این دستگاه می تواند به طور متوسط ​​10-12 درصد در قبض های گرمایش و 15 درصد در هزینه خنک سازی خانه شما صرفه جویی کند. با 39 دلار اضافی ، سنسور قابل حمل Nest Temperature به شما کمک می کند تا ترموستات را با دقت دقیق تری تهیه کنید ، زیرا غالباً ترموستات در اتاقی نیست که بیشتر از همه از آن استفاده می کنید

اگرچه Nest ممکن است شناخته شده ترین ترموستات هوشمند باشد ، اما گزینه های دیگری برای بررسی وجود دارد و برخی از آنها ارزان تر نیز هستند. هزینه ترموستات های هوشمند با پشتیبانی الکسا از Honeywell از حدود 160 دلار است ، در حالی که Ecobee SmartThermostat - که به طور استاندارد با سنسور اتاق دوم ارائه می شود - 249 دلار است. جالب اینجاست که چگونه این ترموستات دارای قابلیتهای کامل الکسا است ، بنابراین در صورت تمایل می توانید از آن به جای بلندگوی هوشمند Echo برای کنترل خانه خود استفاده کنید.

اگر به جدیدترین و جدیدترین نیاز ندارید ، در حال حاضر ecobee3 Lite را با زیر 140 دلار می توانید خریداری کنید.

قفل هوشمند

بعید است که زمان زیادی را صرف صحبت با الکسا یا دستیار Google در مورد قفل درب هوشمند خود کنید ، اما دستگاه هایی مانند نسل سوم آگوست Smart Lock Pro کاملاً مفید هستند. این دستگاه 230 دلاری با یک سنسور به نام Connect برای اطلاع دادن به شما در هنگام باز بودن یا بسته بودن درب (و همچنین قفل / قفل شدن) درب ارائه می شود و تعداد زیادی از ویژگی های دیگر را به شما ارائه می دهد.

با یک قفل هوشمند که بر روی درب شما نصب شده است ، می توان با نزدیک شدن به طور خودکار قفل آن را باز کرد یا از طریق تلفن هوشمند یا دستیار مجازی کنترل شود.

وقتی GearBrain در اواخر سال 2017 این قفل را بررسی کرد ، ما تحت تأثیر ادغام آن با شرکت های هشدار شخص ثالث ، سازگاری Z-Wave ، سهولت نصب و نحوه گفتگو با الکسا و دستیار Google قرار گرفتیم.

متناوباً ، می توانید 229 دلار سطح قفل را امتحان کنید ، که تمام هوشمندی آن را در داخل بشکه قفل پنهان می کند ، و آن را به گزینه کوچکتر و بسیار ظریف تری نسبت به آگوست بزرگ تبدیل می کند. شما می توانید بررسی آوریل 2020 ما درباره سطح قفل را در اینجا بخوانید.
 

شما می خواهید بین 100 تا 250 دلار برای زنگ در ویدئو ، مانند 229 دلار Nest Hello یا Ring Video Doorbell Pro ، 249 دلار بودجه در نظر بگیرید.

هر دوی این دستگاه ها دارای دوربین ، میکروفون و بلندگو هستند بنابراین می توانید از طریق تلفن خود با هر کسی که درب منزل است صحبت کنید.

martphone - خواه در خانه باشید یا نه. آنها همچنین هنگام تشخیص حرکت شروع به ضبط می کنند ، مثلاً وقتی شخصی در آستانه خانه شما لول می زند ، آنها را به یک وسیله امنیتی مفید تبدیل می کند.

اگر گزینه ساده تری می خواهید ، Ring به زودی زنگ درب ورودی ویدیویی خود را به روز کرده و کیفیت فیلم را از 720p به 1080p Full HD ارتقا داده و در عین حال 99.99 دلار شارژ می کند.

 

راه اندازی ارزان خانه هوشمند

 


دوربین های امنیتی


iStock

به طور کلی ، دو نوع دوربین امنیتی خانه وجود دارد. داخل و خارج. مورد اول برای مراقبت از حیوانات خانگی و کودکان در هنگام بیرون رفتن مفید است و مورد دوم ضد آب و هوا است و برای نظارت امنیتی در نظر گرفته شده است.

دوربین های داخلی مانند Nest Cam Indoor از حدود 130 دلار شروع می شوند ، اگرچه Wyze با قیمت Cam V2 خود فقط 20 دلار است و یک گزینه ارزان قیمت است.

همچنین باید به خاطر داشته باشید که بسیاری از سیستم های دوربین - داخل و خارج - خدمات اشتراک را برای باز کردن قفل ویژگی های اضافی مانند تشخیص چهره و ذخیره سازی فیلم ارائه می دهند.

گزینه های بیرونی شامل 199 دلاری Arlo است که ضد آب و هوا است و از طریق باتری کار می کند ، دارای دید در شب مادون قرمز است و هفت روز اخیر فیلم های تحریک شده برای مشاهده بصورت آنلاین رایگان هستند. همچنین ، قیمت Nest Cam Outdoor 199 دلار است.

برای این مقاله ، بودجه ای را برای یک دوربین داخلی و یک دوربین در فضای باز در نظر گرفته ایم که در مجموع 350 دلار است.

کل هزینه شده: تقریباً 1700 دلار
 
سیستم دوربین مداربسته Swann SWDVK-845804-US FULL HD (1920 x 1080p) ، 8 کانال 1 ترابایتی DVR ، سفید
لیست قیمت: 299.99 دلار
جدید از: 249.99 دلار در انبار
شاخه های هوشمند

شاخه های هوشمند TP-Link Kasa
هزینه پلاگین های هوشمند از هر کدام حدود 7 تا 10 دلار است
TP-Link

مانند کمربند ابرقهرمانی در خانه هوشمند شما ، پلاگین هوشمند انعطاف پذیر ، قابل اعتماد و استفاده از آن ساده است. فقط کافیست یکی را به پریز دیواری متصل کنید ، آن را از طریق برنامه همراه تلفن هوشمند به Wi-Fi منزل خود متصل کنید و تقریباً هر دستگاهی را در آن قرار دهید. اکنون می توانید آن دستگاه را با استفاده از برنامه تلفن پلاگین ، یا با صحبت با دستیار هوش مصنوعی خود روشن یا خاموش کنید.

شاخه های هوشمند برای کنترل دستگاه های ساده مانند فن ها ، بخاری ها و واحدهای تهویه مطبوع مفید هستند ، زیرا آنها فقط می توانند پریز برق را کنترل کنند و هیچ ویژگی دستگاه واقعی را ندارند. فقط مطمئن شوید که دستگاه هنگام روشن شدن در دیوار روشن و خاموش کار می کند و یک پلاگین هوشمند به خوبی کار می کند.

برخی از مدل های پلاگین هوشمند بسیار ارزان هستند - هر کدام حدود 7 دلار - اما اگر بودجه کمی بیشتری دارید ، ما پلاگین های محدوده TP-Link Kasa را به شما پیشنهاد می کنیم که قیمت آنها از 17 دلار برای هر دو نفر شروع می شود. پریزهای پلاگین هوشمند درون دیواری نیز یک گزینه هستند. ظاهر بی نقص تری دارند و برای مدل سوکت دوقلو از حدود 25 دلار هزینه دارند.

به عنوان بخشی از بودجه 2000 دلار برای این مقاله ، ما چهار شاخه را انتخاب کرده ایم که حدود 40 دلار به کل ما اضافه می شود.


راچیو

باغ هوشمند می تواند یک موضوع کاملاً جداگانه باشد ، اما با توجه به اینکه بودجه کمی برای ما باقی مانده است ، فکر می کنیم سیستم های آبیاری هوشمند مانند Rachio 3 را برجسته می کنیم. پیش بینی ها و توانایی دادن به گیاهان و چمن های شما دقیقاً مقدار مناسب آب در روز.

نصب این سیستم ها مدتی طول می کشد ، بنابراین در صورت امکان یک بعد از ظهر را مسدود کنید ، اما پس از نصب و پیکربندی (باید نوع گیاه و خاک ، نور خورشید ، سایه و غیره را به آن بگویید) ، سیستم های آبیاری هوشمند می توانند مصرف آب شما را کاهش دهند و صرفه جویی کنند شما پول

آخرین سیستم Rachio برای یک سیستم هشت منطقه ای 230 دلار و برای یک سیستم 16 منطقه ای 280 دلار هزینه دارد. گزینه های جایگزین شامل 110 دلار B-hyve Orbit و 150 دلار Netro است.
با کمی کمتر از 2000 دلار ، احساس می کنیم این مقدار زیادی از فناوری هوشمند متصل به خانه شما را به همراه دارد. برای کسانی که بودجه آنها نزدیک به 1000 دلار است ، ما پیشنهاد می کنیم چراغ های هوشمند را راحت تر (چرا که هزینه آنها به سرعت افزایش می یابد) انتخاب کنید ، پلاگین های هوشمند ارزان تر را انتخاب کنید و سیستم آبیاری را کنار بگذارید تا کمی بیشتر پس انداز کنید.

ما فکر می کنیم 1000 تا 2000 دلار یک نقطه شیرین واقعی برای مصرف کنندگانی است که تازه وارد این خانه هوشمند شده اند اما مشتاقانه شروع به کار می کنند و می توانند محصولات صنعت را کشف کنند.

فراموش نکنید که GearBrain ، بررسیگر سازگاری خانه هوشمند ما را ببینید تا ببینید کدام محصولات متصل با بهترین دستگاه های خانگی هوشمند نژادی مانند Philips Hue ، Google Home ، Amazon Alexa ، Insteon و موارد دیگر کار می کنند.