هنگام ساخت یک کارگاه گاراژ یا غار گاراژ حداکثر استفاده از فضا مهم است. اگر مثل من هستید ، احتمالاً گاراژ خود را با آشغال هایی شلوغ دارید که بندرت مورد استفاده قرار می گیرند. سپس برای بالا بردن آن ، به بالا نگاه کرده و یک درب بازکن گاراژ زشت ، آهن گوشه مشت ، سیم کشی و مسیر را از سقف گاراژ آویزان می کنید.

خوشبختانه نوع جدیدی از درب بازکن گاراژ برای از بین بردن همه این مسائل وجود دارد. این درب بازکن چشم چشم در گاراژ شما را از بین می برد و یک تن فضای ذخیره سازی را آزاد می کند. بیایید نگاهی به درب بازکن مدل Liftmaster 8500 و همه آنچه که ارائه می دهد بیاندازیم.

 

فهرست مطالب

1. الزامات نصب جک شفت

2. فضای مورد نیاز

3. سیدروم مورد نیاز

4. خروجی منبع تغذیه در 6 فوت

5. فنرهای کششی کابل

6. مسیر را به شعاع 15 Change تغییر دهید

7. به غلتک های نایلونی 13 توپی ارتقا دهید

8. 8500 چک لیست مورد نیاز نصب

9. تنظیمات بالابر بازکن جک شفت

9.1 نصب آسانسور بالا

9.2 نصب سقف را دنبال کنید

9.3 نصب کامل آسانسور عمودی

10. حداکثر دوچرخه در هر ساعت

11. تغییرات مدل درب بازکن جک شافت

12. لوازم جانبی فای 8500 وات

13. Homelink Bridge & Car 2 U Repeater

14. 8500 وات هزینه بازکن

15. برنامه های کاربردی ساختمان بازکن جانبی

16. باطل کردن ضمانت خود

17. هزینه در مقابل عملکرد

 

 

1. الزامات نصب جک شفت

در ابتدا اجازه می دهد تا وارد شوید که چه کسی می تواند در واقع از طراحی کم نمای درب بازکن استفاده کند. 8500 با برخی از نیازهای فضای تولید کننده تولید می شود که نمی توان آنها را نادیده گرفت. این که آیا شما برای ساخت و ساز جدید یا بازسازی به درب بازکن نیاز دارید ، در اینجا برخی از نیازهای اساسی برای نصب اپراتور ذکر شده است.

بر اساس اندازه موتور DC و مکانیزم محرکه در 8500 ، می تواند از یک درب گاراژ با ارتفاع 14 فوت ، عرض 18 فوت ، 650 پوند یا 180 فوت مربع پشتیبانی کند. نصب اپراتور در درب سقفی که بیش از این شرایط باشد ، ضمانت شما را باطل می کند و احتمالاً به دستگاه شما آسیب می رساند.

از آنجا که 8500 یک درب بازکن شافت در مقابل ریل است ، شما باید یک تنظیم فنر پیچشی استاندارد (با فاصله کم / فضای خالی) نصب کنید. این امر نیز به نحوه زخم شدن فنرها مربوط می شود. با تنظیم فاصله کم ، فنرهای پیچشی طرفین را می چرخانند و برعکس پیچیده می شوند.

فنرهای کششی که در امتداد مسیرهای افقی کشیده می شوند با اپراتور Liftmaster 8500 سازگار نیستند. آنها نه تنها فاقد شافت اصلی درایو هستند بلکه یک سیستم نامتعادل نیز هستند. من دیده ام که مردم برخی از تغییرات دیوانه وار را شامل چرخ دنده هایی با درب های فنر کششی می کنند ، اما بهترین کار این است که این راه حل ها را امتحان نکنند.

برخی از قهرمانان Youtube وجود دارند که به شما می گویند 8500 را زیر و رو کنید و از مانیتور کشش کابل استفاده نکنید. من به دلیل مشخصات سازنده به این نوع نصب توصیه نمی کنم. همچنین نمی توانید این اپراتور را روی درهای Wayne Dalton Torquemaster نصب کنید. باز هم ، این اپراتور به یک سیستم استاندارد تعادل فنر پیچشی نیاز دارد.

2. فضای مورد نیاز

بنابراین اکنون که متوجه شدیم شما باید یک درب گاراژ مبتنی بر سخت افزار پیچشی داشته باشید ، به شما اجازه می دهد ابعاد دستگاه را بررسی کنید. براساس مشخصات سازنده ، 8500 دارای ارتفاع 16.25 اینچ ، عرض 6.01 اینچ و عمق 6.85 اینچ است. بر اساس این ابعاد ما می توانیم محافظه کارانه برخی مفروضات کلیدی را ارائه دهیم. مکانیزم محرک بر اساس شافت پیچشی درب گاراژ شما به داخل درب بازکن است.

قسمت بالایی درب بازکن 8500 3 ″ بالای بالای شافت شما قرار می گیرد. به عبارت دیگر شما باید حداقل 4 ″ فضای بالاتر از بالای شافت فنر پیچشی خود داشته باشید. عمق به ندرت مشکلی برای این دستگاه ایجاد نمی کند مگر اینکه قفسه های موقت سقف یا قفسه نگهداری را نصب کرده باشید. حتماً 7 also اینچ فضای بیرون از ناحیه هدر دارید.

3. سیدروم مورد نیاز

عموم افراد در گاراژ خود عمق زیادی دارند ، با این وجود گاهی اوقات sideroom یک مشکل محسوب می شود. از داخل درب درب در دو طرف درب گاراژ خود حداقل به 8 اینچ فضای کافی برای دیوار کناری نیاز دارید.

پوشش اپراتور کمی بیشتر از 6 اینچ عرض دارد با یک اکستروژن کوچک که شافت پیچشی از داخل محفظه عبور می کند. به خاطر داشته باشید که شافت پیچشی شما باید 2 ″ از محل اتصال صفحه تحمل انتهایی امتداد داشته باشد ، زیرا این شافت از طریق یقه مخصوص شافت وارد محفظه اپراتور 8500 می شود.

4. خروجی منبع تغذیه در 6 فوت

مطمئن شوید که یک خروجی دیواری 3 شاخه در نزدیکی سمت راست یا چپ سمت راست قاب درب گاراژ دارید. یک سیم پلاگین 6 فوت با اپراتور 8500 ارائه شده است. این سیم دارای یک اتصال 3 شاخه است و به 120V AC 60Hz نیاز دارد.

در مورد ساخت جدید اطمینان حاصل کنید که از خروجی در مجاورت o نصب شده اید مجری اکثر سازندگان فقط دارای یک پریز دیواری هستند که یک درب بازکن استاندارد به آن متصل می شود. اگر نزدیک به خروجی ندارید ، توصیه می شود با یک برقکار معتمد تماس بگیرید تا یک پریز برق برای شما سیم کشی کند. به عنوان یک راه حل موقت می توانید یک سیم کشی را به نزدیکترین پریز دیواری بزنید.

 

 

5. فنرهای کششی کابل

یک وسیله جانبی اختیاری که می توانید برای کمک به حفظ تنش کابل استفاده کنید ، فنرهای فشار دهنده درب گاراژ نام دارد. اپراتورهای شافت جک برای عملکرد صحیح معمولاً به یک نیروی کم فشار احتیاج دارند. درهای بازکن دیواری از Liftmaster با مانیتور کششی کابل ساخته شده اند. این دستگاه به حفظ کشش کابل در هنگام شروع چرخه های باز و بسته ، هنگامی که کابل ها شل می شوند ، کمک می کند.

حفظ تنش باعث می شود که کابل ها از طبل سر نخورند. من مقاله ای نوشتم و شرح چگونگی نصب Pusher Spring Bumper در جلوگیری از خارج شدن کابلها از طبل است. این مشاوره ارزشمندی در مورد اندازه فنر فشار ، فشرده سازی و نحوه نصب آنها ارائه می دهد.

کشش کابل باید شبیه فشار سازهای زهی باشد. در صورت پرتاب مكرر كابلها توسط درب باز كننده دیوار ، می توان فنرهای فشار دهنده مسكونی را در انتهای مسیرهای افقی نصب كرد تا به قسمت بالای درب گاراژ شما فشار بیاورند. این باعث می شود در هنگام پریدن و توقف در نرود.

 

6. مسیر را به شعاع 15 Change تغییر دهید

شعاع مسیر درب گاراژ شما قسمت خمیده نزدیک هدر است. اکثر درها دارای مسیرهای افقی با شعاع 12 استاندارد هستند. این شعاع مسیر قطعاً با درب بازکننده شافت دیواری سازگار است ، اما بهینه نیست. تغییر مسیر به شعاع 15 را در نظر بگیرید - منحنی اضافی منجر به عملکرد نرمتر می شود.

به نظر می رسد شعاع مسیر 3 extra اضافی به شما کمک می کند تا کابلهایی که از درام انداخته می شوند کاهش یابد و همچنین از تنظیم مداوم نیرو و حد جلوگیری می کند. مسیر شعاع 21 with با درب بازکن گاراژ 8500 وات نیز سازگار است. اگر فقط در مراحل برنامه ریزی درب بازکن و گاراژ جدید خود هستید ، از متخصص درب محلی خود در مورد گزینه مسیر شعاع بزرگتر بخواهید. اگر درب و بازکن شما با مشکلی روبرو می شود ، می توانید آن را در یک مسیر شعاع متفاوت نصب کنید.

7. به غلتک های نایلونی 13 توپی ارتقا دهید

از تجربیات گذشته من استفاده از غلتک های نایلون 13 توپی یا غلتک های دقیق تحمل را با 8500 توصیه می کنم. اگر درب باز کن موجود را تعویض می کنید ، توصیه می کنیم غلتک های فرسوده را تعویض کنید. بسیار مهم است که غلتک ها در اطراف منحنی شعاع مسیر به نرمی کار کنند.

غلتک های فرسوده به جای عملکرد نورد روان که برای 8500 به درستی کار می کند ، بلغزانند و خرد می شوند. برخی از غلتک های نایلون مشکی سازنده ارزان قیمت بدون بلبرینگ کار شما را به پایان نمی رسانند. یک سرمایه گذاری اندک در چرخ های جدید باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

مهم: اطمینان حاصل کنید که درب گاراژ شما طبق مشخصات سازنده نصب شده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که درب بدون تکان خوردن ، بیرون آمدن و آسیاب کردن به راحتی کار می کند. اگر درب مانند 8500 روان کار نکند ، 3800 یا 3900 به وضعیت کمک نمی کند.

بهتر است در درهایی که از قبل روان کار می کنند و دارای کشش فنر متعادل هستند استفاده شود. نصب 8500 در نصب زیر استاندارد باعث پرتاب کابل توسط اپراتور و از دست دادن تنظیمات محدودیت و نیرو می شود.

 

8. 8500 چک لیست مورد نیاز نصب

حداکثر اندازه درب گاراژ: 14 فوت بلند ، 18 فوت گسترده یا 180 فوت مربع

حداکثر وزن درب گاراژ: 650 پوند

حداقل Sideroom: 8 اینچ برای دیوار کناری

حداقل فضای سر: 4 اینچ بالاتر از شافت پیچشی

حداقل عمق: 7 ″ فضای عمق

سخت افزار مورد نیاز: فقط سیستم پیچشی استاندارد (با کیت فضای پایین سر سازگار نیست)

پیچ و تاب میله / شافت باید 2 ″ صفحه تحمل انتهای گذشته را گسترش دهد

پریز دیواری استاندارد: 120 ولت جریان متناوب 60 هرتز - 6 شاخه سیم بند 3 شاخه

 

8.1 توصیه های اختیاری

غلطک: غلتک های بلبرینگ 13 نایلونی

چشمه های فشار دهنده (اختیاری)

آهنگ افقی 15 ″ شعاعی (اختیاری)

 

آیا راه اندازی درب گاراژ شما تمام شرایط بالا را برآورده می کند؟ عالی! بیایید ادامه دهیم

9. تنظیمات بالابر بازکن جک شفت

اپراتور 8500 را می توان در تمام نصب های استاندارد سخت افزاری پیچشی نصب کرد ، اما بهترین کار برای چند برنامه خاص است که صرفه جویی در فضا را به سطح جدیدی می رساند. چهار برنامه اصلی را می توان با درب بازکن جانبی Liftmaster استفاده کرد.

همه ما احتمالاً در مورد کاربرد استاندارد پیچش پیچشی با شافتی که درست بالاتر از سطح هدر نصب شده اطلاع داریم. اکثر مردم نمی دانند که سه برنامه دیگر به نام بالابر بالا ، زیر سقف و بالابر کامل عمودی را دنبال می کنند. این برنامه های خاص پتانسیل کامل عملگرهای شافت جک را باز می کنند.

9.1 نصب آسانسور بالا

بگذارید مثلاً بگوییم که شما 48 اینچ فضا را از بالای درب درب خود تا نزدیکترین انسداد (سقف) اندازه گیری می کنید. در این سناریو چند گزینه نصب دارید. پیمانکاران بی تجربه درب گاراژ سعی می کنند یک گاراژ اساسی به شما بفروشند نصب درب بازکن با کیت ریل و بازو.

آنها از سقف به همراه تمام سیم کشی ها و سایر تجهیزات به زاویه پانچ 4 فوت پایین می آیند. نه تنها این چشم چشمی ، بلکه فوق العاده غیر حرفه ای است. در واقع ، من حتی بدون امضای مشتری در کار یا شرایط خاص ، این نوع تنظیمات را نصب نمی کنم.

اگر به شما بگویم ممکن است درب گاراژ خود را محکم تا سقف بغل کرده و درب بازکن خود را به جای در پشتی در کنار در نصب کنید ، چه می کنید؟ این امر باعث می شود فضای نامنظم موجود در بالا آزاد شده و فضای گاراژ شما به حداکثر برسد. این کار با استفاده از یک کیت لیفت بالا انجام می شود ، که مسیر عمودی را بالاتر از هدر قبل از خم شدن گسترش می دهد.

9.2 نصب سقف را دنبال کنید

سومین کاربرد رایج دنباله روی سقف (FRP) نامیده می شود و در شرایطی که گاراژها دارای خرپای قیچی یا سقف طاق دار هستند استفاده می شود. به جای انحنای شعاع مسیر افقی روی سطح مسطح ، آن را منحنی می کند تا از زیر و یا زاویه سقف پیروی کند. از همه بهتر ، دنباله روی سقف را می توان با یک کیت بالابر بلند ترکیب کرد. نتیجه یک درب گاراژ است که به صورت عمودی به طرف دیوار بالای هدر حرکت می کند ، سپس با خط سقف شروع به منحنی می کند. درهای باز شوفت جک مانند 8500 کاملاً مناسب برای اداره این نصب های خاص هستند.

 

 

9.3 نصب کامل آسانسور عمودی

دیدن درب دارای فضای سر بیشتر از ارتفاع درب در خانه های مسکونی خیلی معمول نیست - در غیر این صورت فقط یک در بلندتر نصب می کنید. در عوض این پیکربندی مسیر در ساختمانهای انبارداری و صنعتی محبوبیت بیشتری دارد. درب بازکن جک شافت برای بالابر کامل عمودی (FVL) مناسب است

برای نصب کامل مسیر آسانسور عمودی ، به ارتفاع درب گاراژ فعلی خود به اضافه 18 اینچ نیاز دارید. به عبارت دیگر ، اگر یک دهانه درب گاراژ داشتید که 8 فوت قد داشت ، به 9 فوت 6 ″ بالاتر از دهانه برای مجموع 17 فوت 6 ″ کل کف به نزدیکترین فضای انسداد نیاز داشتید. این کار برای جلوگیری از برخورد تصادفی مواردی مانند کامیون های چنگال به درهای گاراژ آویزان کم انجام می شود.

 

10. حداکثر دوچرخه در هر ساعت

اپراتور سبک نصب دیوار برای کاربری مسکونی و تجاری سبک طراحی شده است. درب بازکن حداکثر چرخه در ساعت را تا 10 دارد. این بدان معنی است که شما باید در یک بازه زمانی 60 دقیقه ای فقط 10 بار درب را بالا و پایین کنید. استفاده از اپراتور بیشتر از درجه بندی چرخه می تواند باعث گرم شدن بیش از حد دستگاه شود و به اجزای داخلی آسیب برساند. همچنین با Liftmaster ضمانت شما را باطل می کند.

چرخه ها در هر ساعت را برای برنامه نصب در ذهن داشته باشید. اگر می خواهید یک مرکز تعویض روغن یا یک فروشگاه اتومبیل باز کنید که نیاز به باز و بسته شدن درب در طول روز داشته باشد ، این احتمالاً دستگاه شما نیست. ممکن است به یک بازکن وظیفه مداوم با درجه تجاری کامل نیاز داشته باشد.

 

11. تغییرات مدل درب بازکن جک شافت

Chamberlain Liftmaster دارای سه مدل بازکن شافت جانبی مجزا برای انتخاب بود. جدیدترین مدل 8900W است که دارای WIFI داخلی است و به کاربر این امکان را می دهد تا با استفاده از یک دستگاه مجهز به WIFI مانند تلفن های هوشمند ، درب بازکن را کنترل کند. 8500W فناوری نسل سوم محسوب می شود - در مقایسه با مدل های قبلی 3800 و 8500 پیشرفت می کند.

بنابراین اگر 8500W جدیدترین مدل است ، چرا مدل های 8500 ، 3800 و 3900 هنوز به صورت آنلاین در دسترس هستند؟ چمبرلین به نمایندگی های حرفه ای درب اطلاع داد که 3800 متوقف می شود ، اما هنوز کالاهای باقی مانده برای فروش باقی مانده است و بسیاری از فروشندگان نیز همین کار را کردند. چند شرکت بزرگ درب کالاهای بسته را برای فروش مجدد آنلاین خریداری کردند و برخی هنوز موجودی خود را برای فروش داشتند.

Liftmaster 8500W (WIFI و MyQ فعال است)

Liftmaster 8500 (فقط MyQ)

Liftmaster 3800

Liftmaster 3900 (Stripped Down 3800)

ذاتاً هیچ مشکلی در ماشین های قدیمی وجود ندارد. در واقع آنها یک ارزش برجسته هستند و بسیاری از مشتریان معتقدند که آنها مانند مدل جدیدتر کار می کنند. تفاوت اصلی بین اپراتورها مربوط به فناوری MyQ است که در خط تولید 8500 همراه با WIFI در جدیدترین اپراتور ساخته شده است.

با توجه به گرایش های کلی به سمت فناوری خانه های هوشمند ، Liftmaster احساس کرد که لازم است از منحنی فناوری جلو بروید ، اما مکانیسم درایو ، ویژگی قفل و عکس های عکس همه یکسان هستند. همچنین می توان مدل های قدیمی را با کنترل های دیواری مخصوص مقاوم سازی کرد تا عملکردی مشابه نسخه های جدید داشته باشد.

در واقع ، مدل قدیمی 3800 برخلاف 8500 به طور استاندارد با Homelink در خودروهای مدل قدیمی سازگار است. این نیاز به خرید یک محصول خاص به نام تکرار کننده را برای همگام سازی دستگاه با وسیله نقلیه شما از بین می برد. بنابراین اگر خودرویی دارید که بین سال های 2000 تا 2009 تولید شده است ، احتمال سازگاری 3800 با نسخه homelink شما بیشتر از مدل مستقل جدیدتر 8500 است.

بنابراین چگونه Liftmaster مدل 3900 در همه این موارد جای می گیرد؟ خوب ، 3900 در اصل همان 3800 است با چند تفاوت. 3900 یک نسخه محروم است که فقط شامل چشم عکس ایمنی و یک کنترل از راه دور است. قفل خارجی ، راننده از راه دور t و دیوار کنترل شده به روز شده در این مدل های ویژه آنلاین گنجانده نشده است. در واقع همان دستگاه منهای تمام لوازم جانبی اضافه شده است که بسیاری از مردم نمی خواهند. با اتمام موجودی کالا از توزیع کنندگان عمده ، یافتن مدل های قدیمی به طور فزاینده ای دشوار می شود.

12. لوازم جانبی فای 8500 وات

آیا می خواهید فقط با اتصال WIFI درب بازکن گاراژ خود را از هرجای دنیا کار کنید و نظارت کنید؟ اگر پاسخ مثبت دادید ، قطعاً جدیدترین درب بازکن دیواری Liftmaster ، مدل 8500W را می خواهید. با فناوری MyQ و WIFI ساخته شده می توانید همین کار را انجام دهید و کارهای بیشتری انجام دهید.

می توانید مطمئن شوید که درب گاراژ شما بسته است و آن را برای میهمانان باز و بسته می کنید ، همه از رایانه یا تلفن هوشمند شما. 8500W شامل لوازم جانبی مانند ویژگی پشتیبان گیری باتری است بنابراین در صورت قطع برق می توانید در هنگام آب و هوای بد در را کار کنید. در اینجا برخی از لوازم جانبی را می توان با درب بازکن 8500 وات استفاده کرد.

 

لوازم جانبی شامل

MyQ Remote LED Light (827LM) به طور خودکار با درب بازکن کار می کند و با برنامه MyQ کار می کند.

پشتیبان گیری یکپارچه باتری (485LM) در هنگام قطع برق درب درب گاراژ خود را فعال کنید.

قفل درب اتوماتیک گاراژ (841LM) درب را با استفاده از مکانیزم قفل مسیر قفل می کند.

کنترل از راه دور 3 دکمه ای (893MAX) حداکثر در سه درب بازکن گاراژ یا لوازم جانبی MyQ Light استفاده کنید. سازگار با هر درب بازکن گاراژ Chamberlain LiftMaster که پس از ژانویه 1993 تولید شده است.

صفحه کنترل LCD Smart Control Panel® (880LMW) با تنظیمات مختلف.

لوازم جانبی اختیاری

کنترل از راه دور Mini Universal (374UT) یک کنترل از راه دور جهانی در اندازه کوچکتر.

ورود بدون کلید بی سیم (877MAX) در را با استفاده از رمز عبور 4 رقمی از بیرون باز کنید.

کنترل نور از راه دور (825LM) از طریق برنامه MyQ هر نوری را با استفاده از کنترل از راه دور یا تلفن هوشمند کنترل کنید.

Garage Door and Gate Monitor (829LM) نظارت و نزدیک به چهار درب گاراژ یا دروازه در محدوده.

کمک پارکینگ لیزری - (975LM) یک نشانگر لیزر در مقابل یک توپ تنیس مهار برای کمک پارک.

Surge Protection - (990LM) از درب بازکن یا دستگاه خود در برابر موج برق در هنگام طوفان محافظت کنید.

 

13. Homelink Bridge & Car 2 U Repeater

پل تکرار کننده Homelink 855LM

پل تکرار کننده Homelink 855LM

در برخی شرایط ، درب بازکن شافت جانبی شما با جعبه داخلی مخصوص دستگاههای پیوند داخلی در برخی وسایل نقلیه سازگار نخواهد بود. تولیدکنندگان خودرو لیست اصلی مدلهای خودرو یا سالهایی را که به لوازم جانبی تکرار شونده نیاز دارند منتشر نکرده اند. آنها این اطلاعات را به دلایل ناشناخته انحصاری می دانند.

برای دستیابی به این اطلاعات ، باید از طریق دفترچه راهنمای خود مراجعه کنید. سیستم های Homelink دارای نمادی هستند که شبیه طرح کلی یک خانه است. اگر سعی کرده اید سیستم موفقیت آمیز بودن وسایل نقلیه خود را در درب بازکن گاراژ خود بدون موفقیت برنامه نویسی کنید ، به احتمال زیاد به تکرار کننده نیاز خواهید داشت.

شاید از خود بپرسید که چرا لوازم جانبی 855LM در بسته درب بازکن لوازم جانبی استاندارد گنجانده نشده است. چمبرلین به هیچ وجه نمی توانست تعیین کند که خریدهای اتومبیل با درب بازکن هایشان مطابقت داشته باشد. آنها نمی دانستند که آیا آن مالک وسیله نقلیه می خواهد از homelink در مقابل کلیپور محافظ سنتی در ریموت استفاده کند. چمبرلین همچنین نمی دانست آیا هرکسی که وسیله نقلیه دارای امکان اتصال به خانه را خریداری کرده است ، از درب بازکن گاراژ خود استفاده می کند یا خیر. متغیرهای بیش از حد وجود دارد ، بنابراین آنها تصمیم گرفتند که تکرارکنندگان را از بسته لوازم جانبی استاندارد حذف کنند ، میلیون ها صرفه جویی در این روند. تولیدکنندگان خودرو نیز کمک زیادی نکردند و نبردند که چه کسی مسئول است. من واقعاً متعجب هستم که یک دادخواست بزرگ در نتیجه این افتضاح به وجود نیامده است.

تکرار کننده Homelink - (855LM) - وسیله نقلیه فعال شده توسط لینک homel خود را با درب بازکن گاراژ خود همگام سازی کنید.

Car 2U Repeater (CAR2U RPTR) - وسیله نقلیه فعال شده Car2U خود را با درب بازکن گاراژ خود همگام سازی کنید.

 

14. 8500 وات هزینه بازکن

دربازکن جدید سری Premium Liftmaster دارای برچسب قیمتی بالاتر از حد متوسط ​​است. اکثر نمایندگی های حرفه ای درب گاراژ این اپراتور را در حدود 400 دلار در هر واحد به همراه مالیات خرده فروشی می کنند. خبر خوب این است که من 8500W را از طریق چندین فروشنده آنلاین با قیمت کمتر از 300 دلار آنلاین و بدون مالیات فروش پیدا کردم. با یک قدم جلوتر ، توانستم چندین وب سایت پیدا کنم که هنوز 3900 را با قیمت زیر 250 دلار به علاوه حمل و نقل ارائه می دهند.

برای اینکه دیدگاهی به شما بدهم ، یک بازکن پایه درایو زنجیره ای سازنده درجه 130 دلار است. به طور نسبی من این اپراتور را در محدوده بالای مسکونی در نظر می گیرم. با این حال. این واقعیت که می تواند درهای تجاری سبک و برنامه های تخصصی ردیابی را کنترل کند ، هزینه اضافه شده را توجیه می کند. اگرچه Lifmaster ضمانت خود را به جای چرخه بر اساس سالها بنا نهاده است ، اما می توانید اطمینان حاصل کنید که سری 8500 حق بیمه بسیار طولانی تر از درب بازکن درجه یک خواهد بود - نوعی که احتمالاً در فروشگاه های بزرگ جعبه دیده اید.

15. برنامه های کاربردی ساختمان بازکن جانبی

من قبلاً در مورد اهمیت اپراتورهای جک شافت برای 3 برنامه خاص درب گاراژ توضیح داده ام ، بنابراین اکنون احساس می کنم که پوشش دادن برنامه های خاص ساختمان مهم است. مزیت اصلی اپراتور نصب کناری این است که نیازی به آویز ریل و موتور اپراتور از مرکز سقف را از بین می برد . این مدل 8500W را برای نصب بر روی درهای شیشه ای دید کامل مناسب می کند. بدیهی است که درهای شیشه ای در هر بخش به راحتی قابل مشاهده هستند ، بنابراین استفاده از اپراتور جک شافت یک امر ضروری است.

مزیت دیگر درب بازکن میزان بی صدا بودن آن ، برابر بودن با سری درایو کمربند Liftmaster است. این امر همچنین آن را در کاربردهای مسکونی که ممکن است یک اتاق خواب در بالای گاراژ وجود داشته باشد یا یک دیوار جانبی داشته باشد ، عالی می کند. سرانجام ، موارد نادری وجود دارد که انسداد در وسط گاراژ وجود دارد ، جایی که یک اپراتور نوار سنتی کار نمی کند.

همچنین در صورت انسداد یا ترجیح شخصی قادر است به دو طرف درب گاراژ شما نصب شود. درهای کشویی کناری در خانه های مرتفع ، غارهای انسان و انبارهای تیرک بسیار محبوب هستند. آنها با موفقیت شکاف بین ارتفاع درهای 10 فوت و 14 فوت را طی می کنند - محدوده ای که درهای بازکن مسکونی از قدرت کافی کافی برخوردار نیستند و بازکن های تجاری بیش از حد از بین می روند.

16. باطل کردن ضمانت خود

این اپراتور برای محافظت از خرید شما با ضمانت سخاوتمندانه ارائه می شود. همراه با گارانتی مادام العمر موتور که بسیار عالی به نظر می رسد ، اما در واقع بسیار بی فایده است. در بیش از 10 سال به عنوان یک حرفه ای درب گاراژ شاید یک نمونه از موتور معیوب را پیدا کردم.

در مرحله بعدی شما 5 سال ضمانت قطعات دریافت می کنید ، که قطعاً با توجه به اینکه در سالهای گذشته برخی از مشکلات مربوط به رمزگذار مطلوب و ماژول های سفر وجود داشته است ، مهم است. به نظر می رسد این مشکلات حل شوند زیرا Liftmaster در مورد نسخه های بعدی محصولات و نسخه های بعدی عرضه می کند.

سرانجام ، اپراتور دارای 1 سال لوازم جانبی استاندارد و ضمانت پشتیبان باتری است. می توانید روی باتری یک سال حساب کنید ، اما نه چند سال بیشتر. حتماً تاریخ های موجود در بسته باتری خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که در ابتدا موجودی باتری قدیمی به شما داده نشده است. بعضی اوقات اجزای سازنده می توانند سالها قبل از فروش ، روی قفسه های انبار بنشینند.

اگرچه Chamberlain یک برنامه ضمانت جذاب ارائه می دهد اما روش هایی وجود دارد که می توانید ضمانت خود را باطل کنید. مهمترین نکته نادیده گرفتن ابعاد درب و دستورالعملهای وزن ، حداکثر عرض درب 18 فوت ، حداکثر ارتفاع درب 14 فوت و حداکثر وزن درب 650 پوند است.

از آنجا که درب بازکن یک ماشین تجاری سبک محسوب می شود ، فقط می تواند 10 چرخه در ساعت کار کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، نصب دستگاه به هر روشی غیر از آنچه در دفترچه راهنمای شما مشخص شده است ، دلیل بر ضمانت باطل است. این شامل نصب دستگاه به صورت وارونه یا استفاده از زنجیر چرخ و دنده اضافی است. همچنین شامل استفاده از یک درب بازکن برای کار همزمان دو درب است.

صاعقه در هنگام طوفان که باعث ایجاد برق می شود ، می تواند اجزای الکتریکی را مانند صفحه منطقی سرخ کند که ضمانت شما را نیز باطل می کند. منبع تغذیه معیوب همچنین می تواند به قطعات داخلی آسیب برساند. سرانجام و از همه مهمتر ، نصب نادرست درب - که شامل طیف وسیعی از امکانات مانند نصب فنرهای اشتباه بر روی درب شما است.

اگر مشکوک به داشتن قطعه یا نقص معیوب هستید ، می توانید با تماس با خط تلفن Liftmasters یا مشاوره با نمایندگی محلی Liftmaster ، گارانتی خود را مطالبه کنید. ادعای ضمانت جعلی را ارائه نکنید. نه تنها از نظر اخلاقی اشتباه است ، بلکه اغلب اوقات قطعات و درهای بازکن باید برای بررسی و آزمایش به لیفت مستر برگردانده شوند.

17. هزینه در مقابل عملکرد

آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید عبارتی است که من تمام زندگی خود را شنیده ام و مطمئناً در مورد درب بازکن دیواری Liftmaster 8500W صدق می کند. اپراتور می تواند در بیشتر گاراژهای مسکونی نصب شود ، اما به اندازه کافی متنوع است که می تواند برای کاربردهای خاص مورد استفاده قرار گیرد.

قدرت ، سکوت و کاربردی بودن این درب بازکن باعث محبوبیت آن در بین افراد خودکار و جوانب درب می شود. اگر کیفیت همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، همان چیزی است که با این دستگاه دریافت خواهید کرد.

من صدها نظر از مشتریان خوشحال بصورت آنلاین خوانده ام و در طول 10 سال فعالیت خود به عنوان یک متخصص فروش درب گاراژ ، شخصاً هزاران نفر از این اپراتورها را فروخته ام. 8500W بهترین اپراتور شفت رانده شده است و وین دالتونز را از تولید خارج می کند.