کابل های شبکه برای انتقال داده ها و اطلاعات به کامپیوترها ، سوئیچ ها ، شبکه های ذخیره سازی و روترها طراحی شده اند. انواع مختلفی از کابلهای ارتباطی موجود است. اینکه کدام کابل ها برای شرایط شما مناسب هستند به عوامل مختلفی از جمله ماهیت سیستم کلی شما و نیازهای خاص شما بستگی دارد. کابلهای جفت پیچ خورده بیشترین استفاده از کابل برای مشاغل از جمله شرکتهایی است که در صنایعی مانند خرده فروشی و بخش تجاری کار می کنند.

کابل جفت پیچ خورده در طیف وسیعی از شبکه های اترنت استفاده می شود. این کابل دارای چهار جفت هادی است. این جفت ها به پیچش های اضافی متعددی تبدیل می شوند. پیچ و تاب ها برای جلوگیری از تداخل کابل ها و دستگاه های دیگر وجود دارد.

یک تاریخچه مختصر

اگرچه به نظر می رسد ارتباط دیجیتالی یک مفهوم نسبتاً جدید است ، اما تاریخچه آن تا سال 1844 ادامه دارد. اگرچه ماهیت و قابلیت های ارتباطات دیجیتال طی سالهای گذشته بسیار تغییر کرده است ، اما بین اختراع مورس و سیستمهای فوق مدرن امروزی شباهتهای زیادی وجود دارد. در اواسط قرن نوزدهم ، امکان انتقال تقریباً چهار یا پنج خط تیره در هر ثانیه وجود داشت ، سرعت امروز تا 10 گیگابایت در ثانیه به این معنی است که اکنون می توان ده میلیون صفر و یک را با رایانه در ثانیه برقرار کرد.

طی چهار دهه گذشته ، ارتباطات دیجیتال با سرعتی چشمگیر تکامل یافته است. با افزایش و رشد نیاز به ارتباطات پرسرعت ، نیاز بیشتری به کابلها و سخت افزارهایی که قدرت فزاینده ای دارند ، آشکار شد. اترنت برای اولین بار توسط Xerox Corp’s David Boggs و Robert Metcalfe در کالیفرنیا توسعه یافت. زیراکس برای استاندارد سازی و توسعه بیشتر راه حل اترنت در سال 1979 با اینتل و DEC همکاری کرد. مشخصات در سال 1980 رونمایی شد. این کتاب Ethernet Blue Book نامگذاری شد و همچنین به عنوان استاندارد DIX شناخته می شد و خواستار معرفی حداکثر سرعت 10 مگابیت بر ثانیه بود. اگرچه اکنون قادر به دستیابی به سرعتی معادل 10 گیگابیت بر ثانیه هستیم ، اما برای رشد سریع ، کابل کشی مبتنی بر مس و استفاده از آن برای تولید سرعت بسیار فراتر از این ، نیاز داریم.

 

شبکه محلی کابلی

 

شبکه محلی کابلی

اترنت امروزه پرکاربردترین نوع شبکه محلی است. شبکه های محلی (Local Area Networks) شبکه های رایانه ای هستند که در اتاق ها ، ساختمان ها و دانشگاه ها واقع شده اند. WAN مخفف Wide Area Network است و مناطق بسیار وسیع تری را پوشش می دهد. اترنت میزان انتقال داده از طریق یک LAN را کنترل می کند و همچنین به طور رسمی به عنوان پروتکل IEEE 802.3 شناخته می شود.

هنگامی که ماشین های موجود در شبکه های LAN می خواهند داده ها را به رایانه ها یا دستگاه های دیگر ارسال کنند ، آنها حامل یا سیمی را که دستگاه ها را به هم متصل می کند حس می کنند تا ببینند آیا رایگان است یا در حال حاضر توسط دستگاه های دیگر استفاده نمی شود. اگر یک بسته داده از قبل در شبکه باشد ، دستگاه ها آن را نگه می دارند تا زمانی که بتواند آن را ارسال کند. همه دستگاه های دیگر بسته را بررسی می کنند تا بفهمند بسته برای آنها در نظر گرفته شده است.

کابل کشی چه مدت طول می کشد؟

کابل کشی می تواند بین 15-20 سال قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشد ، طول بکشد. قبل از اینکه سیستم کابل کشی به پایان عمر خود برسد ، تجهیزات شبکه موردنیاز برای ارتباطات دیجیتالی خود باید حدود سه یا چهار بار تعویض شوند. کابل کشی به طور معمول حدود 15٪ از هزینه شبکه کامل شما را بر می گرداند. با سرمایه گذاری در راه حل های مناسب کابل کشی برای نیازهای خود ، می توانید زمان خرابی را به حداقل برسانید ، تعمیر و نگهداری را کاهش داده و از عملکرد پیشرفته لذت ببرید.

کابل مس و شبکه های مخلوط

اگرچه مس به نظر می رسد پرهزینه باشد ، اما پیشرفت های فن آوری آن را بسیار قابل اعتمادتر از گذشته کرده است. چندی پیش ، این شبکه در درجه اول برای شبکه های کم سرعت و با فاصله کوتاه مورد استفاده قرار می گرفت ، اما سرعت 10 گیگابایتی که اکنون قادر به ارائه آن است ، به معنای افزایش محبوبیت چشمگیر آن طی سالهای اخیر است. بسیاری از مشتریان ما شبکه های ترکیبی را انتخاب می کنند که شامل کابل مسی و ستون فقرات فیبر باشد. اگر هرگز در مورد مناسب بودن مس برای شما س quالی داشتید ، به سادگی و با توجه به شرایط خاص و بودجه خود با مشاوره سفارشی در ارتباط باشید.

کابل فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری غالباً در محیطهایی که به پهنای باند بالا نیاز است مانند مراکز داده ، بانکها و بیمارستانها مورد استفاده قرار می گیرد ، هرچند شرکتهای بیشتری از صنایع مختلف به دلیل حجم قابل توجهی از داده ها ، اکنون نصب کابل شبکه فیبر نوری را انتخاب می کنند. پشتیبانی می کند.

کابل کشی فیبر نوری می تواند سیستم های مدار بسته ، باند پهن ، تلفن و شبکه های رایانه ای را به هم متصل کند و به طور کلی به عنوان گزینه سریعتر و قابل اطمینان تری برای مس دیده می شود. این قابلیت حمل حجم گسترده ای از داده ها را دارد ، که این امر گزینه ای ایده آل برای سازمان های بزرگتر مختلف است. دلیل خوب دیگر برای انتخاب کابل فیبر نوری این است که به لطف تخریب سیگنال ارائه شده ، می تواند تماس های تلفنی واضح تری ارائه دهد. کابل کشی فیبرنوری تقاضای برق سبک دارد و از ظرفیت حمل بالایی برخوردار است.

آنچه شما باید در نظر بگیرید

شما باید خیلی فکر کنید که کدام یک از خدمات نصب کابل برای شما مناسب است تا از سرمایه گذاری خود جلوگیری کنید بعدا پشیمون میشم همیشه عاقلانه است که نیازهای بلند مدت و همچنین نیازهای فعلی خود را دقیقاً در نظر بگیرید. انتخاب شما در کابل کشی همیشه به طور قابل توجهی تحت تأثیر نوع شبکه ای است که شما در حال اجرا هستید.

چندین فاکتور فنی مربوط به زیرساخت فعلی شما وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. اینها شامل حداکثر فاصله بین سوئیچ های شبکه شما و دورترین دستگاه از آنها است. شما باید در مورد شعاع خم شدن و مقدار فضایی که برای عبور کابلها از سقف و کف در اختیار دارید و اینکه آیا کابل متروکه یا موجود وجود دارد که باید برداشته شود ، فکر کنید. تداخل الکترومغناطیسی یا EMI باید در نظر گرفته شود. در حالی که مس و فیبر هر دو می توانند انتقال داده با کیفیت بالا را فراهم کنند ، عواملی از جمله هزینه ، مسافت ، پهنای باند ، شبکه فعلی شما و نیازهای آینده می توانند نقش مهمی در تعیین گزینه مناسب شما داشته باشند.

کابل کشی CAT7

کابل کشی رده 7 نوعی کابل کشی است که برای Gigabit Ethernet استفاده می شود و قادر است راندمان حداکثر 600 مگاهرتز را ارائه دهد. این برای خانه های هوشمند و همچنین مشاغلی که به دنبال بالاترین استاندارد عملکرد در دسترس خود هستند ایده آل است. CAT7 به دلایل زیادی با نمونه های قبلی خود مانند CAT 5 و CAT 6 متفاوت است. یکی از دلایل اصلی انتخاب CAT7 محافظت از جفت های پیچ خورده آن است ، به این معنی که وقتی این محلول را انتخاب می کنید می توانید به دنبال افزایش مقاومت در برابر نویز باشید. اگرچه CAT7 ممکن است گران باشد و به همین دلیل فراتر از بسیاری از بودجه ها است ، اما اگر سرمایه لازم برای صرفه جویی در هزینه ها را داشته باشید ، می توانید انتظار داشته باشید که از یک بازده عالی سرمایه گذاری بهره مند شوید و پس از نصب سالها از بازدهی عظیم در آینده برخوردار شوید.

وقتی CAT 7 در کار است ، می توانید هزینه و هیاهوی سیم کشی مجدد را فراموش نکنید تا بتوانید از نوآوری ها و ویژگی های جدید در آینده استفاده کنید. CAT7 همچنین قدرت بیشتر و افت ولتاژ کمتری را ارائه می دهد. سطح مقطع مس آن بسیار گسترده است و مدیریت هسته های منفرد آن ساده تر است. نه تنها هر جفت سیم محافظ است ، بلکه یک محافظ کلی نیز در کابل کشی تعبیه شده است. در زمان نوشتن این مقاله ، شما معمولاً باید حدود 180 پوند برای 250 میلیون کابل کشی CAT7 بپردازید. از آنجا که CAT7 تا حدودی از آینده جلوگیری می کند ، پس از سالها پس از نصب ، دیگر نگران سر و صدا ، هزینه ناخوشایند باز شدن دیوارها برای قرار دادن کابل های جدید نخواهید بود. CAT7 کمترین میزان سر و صدا و صدای متقاطع را برای شما ایجاد می کند ، با گذشته سازگار است ، پهنای باند بیشتری به شما می دهد و از ماندگاری بالایی برخوردار است. اگر موارد منفی به CAT7 وجود دارد ، این مناسب تر از خانه برای دفاتر است ، بسته به بودجه شما می تواند گران باشد و نصب آن سخت تر است.

 

کابل کشی CAT6

 

کابل کشی CAT6

اگر کابل کشی CAT7 بسیار پرهزینه یا ناخوشایند به نظر می رسد ، ممکن است بخواهید CAT6 را انتخاب کنید. CAT6 مزایایی را شامل می شود ، از جمله روشی که می تواند اکثر نیازهای خانوار را تأمین کند و سازگار با عقب است. همچنین نصب آن نسبتاً آسان و تا حدودی ارزان تر از CAT7 است. برخی از نکات منفی مرتبط با نصب کابل CAT 6 این است که گاهی هوای خنک را از طریق شکاف در سقف می کشد و ممکن است پس زمینه مونوکسیدکربن ایجاد کند.

CAT6 اغلب به عنوان یکی از بهترین راه حل ها برای مشتریان خانگی دیده می شود زیرا می تواند سرعت لازم برای انجام کارهای روزمره مانند بارگیری ، پخش جریانی و بازی را به شما تحویل دهد. همچنین ممکن است به عنوان یک راه حل ارزشمند برای محیط های اداری کوچک تا متوسط ​​دیده شود. دو نوع CAT6 موجود است که CAT6 استاندارد و CAT6A هستند. CAT6 به طور معمول 50٪ بیشتر از CAT5 شما را عقب می اندازد ، در حالی که CAT6A 50٪ بیشتر از CAT6 است. CAT6A در اطراف هادی های پیچ خورده تر طراحی شده است و همچنین دارای جدا کننده هایی بین سیم ها است بنابراین می توان از تقاطع عبور کم کرد یا از بین برد ، و می توان عایق را افزایش داد. برای اتصال کابل ها اغلب به اتصالات مدولار نیاز است

می توانید انتظار داشته باشید که کابل های CAT6 حدود یک دهه دوام داشته باشند قبل از اینکه تخریب آغاز شود و خطاها بیشتر و بیشتر شود. نحوه جدا شدن سیمها در داخل کابل به عنوان یک پیشرفت نوین قابل توجه ، با CAT6A به دلیل بهبودهای بیشتر در کاهش نویز ، مورد توجه قرار گرفت. از آنجا که CAT6 سازگار با حالت عقب است ، قادر است با هر کابل کشی از CAT4 به بالا کار کند. این بدان معناست که هنگام به روزرسانی سیمها نیازی به ارتقا equipment تجهیزات ندارید. در حالی که CAT5 توانایی پشتیبانی از سرعت گیگابایت را دارد ، اما CAT6 در واقع برای مقابله با اترنت گیگابایت دارای گواهینامه است.

سیم کشی Cat5

اگرچه CAT5 کلاه قدیمی به نظر می رسد ، اما هنوز دلایل زیادی برای انتخاب این راه حل وجود دارد ، از جمله مقرون به صرفه بودن بسیار عالی. دو نوع CAT5 موجود است که شامل CAT5 استاندارد و CAT5E است. CAT5E برای اولین بار در سال 2001 راه اندازی شد ، زمانی که CAT3 هنوز یک گزینه محبوب بود. کابل های CAT5 ، CAT6 و CAT7 همگی دارای فیش استاندارد اترنت هستند که کاملاً در اکثر رایانه ها ، روترها و سوئیچ ها جای می گیرد ، اما تفاوت های زیادی بین این سه وجود دارد. شما می توانید انتظار داشته باشید که با انتخاب CAT5 به جای CAT6 استاندارد و حدود 60٪ برای انتخاب CAT5 به جای CAT6E حدود 30٪ پس انداز کنید ، که این یک راه حل ایده آل برای بسیاری از بودجه است.

CAT5E معمولاً 24 سنج است و قادر به اجرای Gigabet n است برای 328 فوت کار می کند. CAT5E اغلب همراه با CAT6 مورد استفاده قرار گرفته است ، که سابق به عنوان یک ایستگاه کاری با CAT6 با اجرای بین روترها و سوئیچ ها از آن پشتیبانی می کند. CAT5E یک نسخه بهبود یافته از CAT5 است که دارای مشخصات ویژه ای برای کراس استالک است. CAT5 و CAT5E به طور معمول می توانند از شبکه هایی با سرعت 10 مگابیت بر ثانیه یا 100 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند. CAT5E با CAT5 سازگار است ، به این معنی که می توانید از آن در هر برنامه ای که معمولاً از CAT5 استفاده می شود استفاده کنید. CAT5E می تواند از گیگابیت اترنت و شبکه هایی که با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه کار می کنند پشتیبانی کند. Crosstalk با ظهور CAT5E به طور قابل توجهی کاهش یافت ، این بدان معنی است که مشکلات در سرعت انتقال پایین و انتقال مسدود شده می تواند تا حد زیادی کاهش یابد. پهنای باند CAT5E نسبت به CAT5 بیشتر است و 100 مگاهرتز به جای 350 مگاهرتز ارائه می دهد. بسیاری از کاربران سیم کشی CAT 5E را تقریباً یا تقریباً به اندازه CAT6 قابل اعتماد می دانند.

کابل فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری مزایای قابل توجهی را برای مشاغل امروزی به ارمغان می آورد ، اما این واقعیت که همچنان گزینه نسبتاً جدیدی است ، به این معنی است که بسیاری از شرکت ها برای سرمایه گذاری در آن مردد هستند. کابل کشی فیبر نوری می تواند انتقال سریع داده ها را برای خانه ها و مشاغل فراهم کند. فیبرها داده ها را از طریق نور و نه برق انتقال می دهند ، و این بدان معنی است که اتصالات اینترنتی سریعتر که قادر به مدیریت پهنای باند بسیار بالاتر هستند ، در دسترس هستند. بر اساس مطالعات ، حتی در صورت افزایش تقاضا ، ارائه دهندگان اتصالات فیبر نوری می توانند سرعت تبلیغ شده خود را ارائه دهند.

اتصال فیبر نوری می تواند مزایای گسترده ای را برای شرکت ها در هر اندازه ، به ویژه مشاغلی که در فضای ابری کار می کنند و از آن برای ذخیره اطلاعات استفاده می کنند ، فراهم کند. کابل کشی فیبر نوری اغلب توسط مشاغلی استفاده می شود که مایلند از تلفن VoIP نهایت استفاده را ببرند و می توانند سرعتی را که حتی کابل کشی CAT7 ارائه می دهد ، برساند. در حقیقت ، هنگام انتخاب کابل کشی فیبر نوری ، ممکن است سرعت تا 100 گیگابیت بر ثانیه را داشته باشید. بعلاوه ، حتی وقتی تقاضای زیادی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد ، نباید سرعت کمتری را ببینید. یک مطالعه می گوید مشاغلی که با اتصالات اینترنتی کند روبرو هستند هر سال یک هفته بهره وری خود را از دست می دهند ، این دلیل این است که چرا بسیاری از سازمان ها تصمیم به سرمایه گذاری در فناوری فیبر نوری می گیرند.

گفته می شود که بیش از 80٪ مشاغل و سازمان ها اکنون از ظرفیت ابری استفاده می کنند. فیبر نوری می تواند دسترسی سریع فوق العاده به هر چیزی را که در ابر ذخیره شده است ، از جمله برنامه ها و داده ها ، فراهم کند. با انتخاب فیبر نوری می توانید با بالا بردن سطح آسمان استانداردهای ارتباطی ، مشتریان و مشتریان خود را راضی نگه دارید.

فیبر نیز فوق العاده قوی است و تحت تأثیر شرایط نامساعد جوی قرار نمی گیرد. آب و هوای نامناسب باعث می شود سرعت در هنگام استفاده از اشکال دیگر کابل کشی متوقف شود. نصب کابل فیبر نوری از نظر قدرت سیگنال مزایای قابل توجهی نیز دارد. قدرت سیگنال اتصال فیبر نوری در مسافت به سرعت تخریب نمی شود ، به این معنی که فیبر نوری می تواند راه حل مناسبی برای مشاغل مستقر در مکان های بزرگ باشد.

هنگام انتخاب فیبر نوری نیز سخت تر است که محدودیت پهنای باند خود را کنترل کنید. پهنای باند موجود برای شما به طور کلی زیاد است و هنگامی که تقاضا در بالاترین حد باشد ، شبکه شما کند نخواهد شد. دلیل خوب دیگر برای انتخاب فیبر نوری این است که زمان بارگذاری و بارگیری معمولاً برابر است ، بنابراین وقتی صحبت از سرعت متقارن است با مشکل روبرو نخواهید شد. امروزه شرکت ها نسبت به گذشته داده های بیشتری از جمله پرونده ، تماس تلفنی و محتوای ویدئویی بارگذاری می کنند ، این بدان معنی است که سرعت بارگذاری بالا برای مشاغل بیشتر و بیشتر در بخشهای مختلف ضروری است.

یکی دیگر از مزایای بزرگ کابل کشی فیبر نوری برای مشاغل این است که تأخیر کمتری ایجاد می کند. با کاهش زمان تأخیر ، ارسال برنامه ها به فضای ابری ، تجربه کیفیت صدای بالاتر VoIP ، بهبود همکاری بین کارگران و انتقال و دریافت پرونده های بزرگ بدون ایجاد اختلال ، ممکن است آسان تر شود. همچنین در مورد امنیت می توان منتظر مزایای بزرگی بود زیرا شبکه های فیبر نوری تنها با برش فیزیکی الیاف قابل نفوذ هستند. سرمایه گذاری در اتصال فیبر نوری می تواند به معنای برخورداری از محافظت بهینه در برابر مجرمان اینترنتی باشد. نصب کابل فیبر نوری به طور کامل احتمال تأثیرپذیری از جرایم اینترنتی را برطرف نمی کند ، اما می تواند احتمال به خطر افتادن شبکه شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. علاوه بر این ، تداخل الکترومغناطیسی باعث نمی شود که سیگنالهای شما از بین برود یا از بین برود.

سرانجام ، اتصال فیبر نوری می تواند پشتیبانی گسترده ای را در مورد فیلم HD ایجاد کند ، ویدئو کنفرانس و سایر فعالیت های مرتبط را نسیم می کند. هنگامی که صحبت از معایب مرتبط با فیبر نوری می شود ، شما باید مبلغ قابل توجهی را در نصب سرمایه گذاری کنید ، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه های ماهانه بالاتری برای خدمات مرتبط باشد و ممکن است تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت را انتخاب کنید. با این وجود ، ممکن است به دلیل بهبود اتصال ، سرعت بیشتر و افزایش بهره وری ، به بازده قابل توجهی از سرمایه خود برسید.

راه اندازی شبکه اداری

ایده از راه اندازی یک شبکه محلی یا شبکه دفتری ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، اما نیازی نیست که هنگام ثبت نام از خدمات متخصصان برجسته ، چنین چشم پوشی کنید. شبکه های محلی محلی گروه های رایانه و دستگاه ها را قادر می سازد تا به اینترنت متصل شوند ، اما اگر آنها به طور نادرست تنظیم شوند ، انواع مختلفی از مشکلات گران قیمت ممکن است ایجاد شود. اگر تجربه یا تخصص لازم برای راه اندازی شبکه خود را ندارید ، ضروری است که به متخصصانی مراجعه کنید که این کار را بارها انجام داده اند. در واقع ، نصب نادرست سیستم شبکه دفتر حتی می تواند خطرناک باشد.

روترها و سوئیچ ها

اکثریت قریب به اتفاق رایانه ها و دستگاه های امروزی دارای قابلیت های شبکه ای هستند که به این معنی است که شما معمولاً نیازی به ارتقا need ماشین های خود نخواهید داشت. با این حال ، هنوز هم ممکن است لازم باشد روی سوئیچ ها و روترها سرمایه گذاری کنید.

یکی از اولین مواردی که هنگام راه اندازی شبکه یا نصب آن برای خود باید به دست بیاورید ، روتر بی سیم با کیفیت است. روترهای بی سیم شبکه را به اینترنت متصل می کنند و به هر دستگاه یا ماشین آدرس IP می دهند ، بنابراین رایانه ها می توانند با یکدیگر "صحبت" کنند. روترها نقش اساسی در امر امنیت دارند و به طور معمول در آنها سیستم های فایروال تعبیه شده است تا از شبکه شما در برابر حمله دفاع کنند. سرمایه گذاری در روتر با بالاترین کیفیت که بودجه شما می تواند برای رسیدن به تمام کارایی و حفاظت مورد نیاز شما ، عاقلانه است. بسته به نیاز و ماهیت شغل خود ، ممکن است لازم باشد بیش از یک روتر خریداری کنید. قیمتی که باید برای یک روتر بپردازید ، به توانایی های شما بستگی دارد.

سوئیچ ها برای برقراری ارتباط دستگاه ها و ماشین آلات با یکدیگر طراحی شده اند و دو نوع اصلی از آنها در دسترس هستند که مدیریت شده و کنترل نمی شوند. اگر نیازی به نظارت دقیق نباشد ممکن است یک سوئیچ کنترل نشده خوب باشد ، اگرچه یک سوئیچ مدیریت شده به لطف نحوه نظارت و برنامه ریزی می تواند کنترل بالایی را در اختیار شما قرار دهد. برای انجام نظارت و برنامه نویسی به برخی از مهارت های فنی نیاز دارید. هرچه تعداد سوئیچ های موجود در یک پورت بیشتر باشد ، ماشین ها ، دستگاه ها و رایانه های بیشتری می توانند متصل شوند. اگر انتظار دارید دستگاه های بیشتری در آینده اضافه کنید ، اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی پورت در دسترس است.

برنامه ریزی نصب شبکه

آمادگی در هنگام راه اندازی شبکه دفتر مهم است. شما باید زمان لازم را برای انتخاب تمام تجهیزات مورد نیاز خود سرمایه گذاری کنید و هر یک از جنبه های نصب خود را به طور عمیق برنامه ریزی کنید. همچنین باید محیط اداری یا محل کار خود را خوب نگاه کنید و در خارج از ساعات کاری که محیط آرام است ، یک چک لیست تهیه کنید ، بنابراین می توانید گزینه های خود را با دقت بررسی کنید. ممکن است بخواهید از خارج کمک بگیرید تا یک نظرسنجی انجام شود و متخصصان خبره بتوانند پیشنهادهای ارزشمندی در مورد چگونگی درست کردن کارها برای اولین بار ارائه دهند.

آیا به سرور نیاز دارم؟

اگر مقدار قابل توجهی از داده را از طریق شبکه خود انتقال یا دریافت می کنید ، توصیه می شود حداقل در یک سرور سرمایه گذاری کنید. سرورها کنترل بیشتری بر شبکه شما دارند و روند اشتراک داده ها را بسیار کارآمد و قابل اعتماد می کنند. اگر نیاز به مشاوره در زمینه خرید تجهیزات مناسب سرور برای نیازهای خاص خود دارید ، از MSE در دسترس است. با همکاری با یک شرکت معتبر مورد اعتماد طیف گسترده ای از مشتریان مانند MSE ، می توانید تمام پشتیبانی و مشاوره بی طرفانه مورد نیاز برای ایجاد یک دفتر کار یا شبکه تجاری را که می توانید به آن وابسته باشید ، دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر دریغ نکنید که در تماس باشید.

 

چرا یک شبکه نصب می شود؟

 

چرا یک شبکه نصب می شود؟

هنگام انتخاب شرکتی برای کمک به راه اندازی شبکه تجاری خود ، باید شرکتی را تجربه کنید که تجربه زیادی در تهیه غذا برای شرکت هایی مانند شما داشته باشد. هر شرکتی که بیش از یک رایانه کار می کند می تواند از راه اندازی شبکه بهره مند شود. وقتی شبکه ای در کار است ، می توانید نه تنها اتصال باند پهن خود بلکه چاپگرها ، اسکنرها ، درایوهای شبکه و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید. یک شبکه به شما امکان می دهد داده ها و پرونده ها را در یک مکان متمرکز ذخیره کنید در حالی که از اشتراک و همکاری کارآمدتر لذت می برید. حتی می توانید برای ترتیب دادن جلسات و تنظیم فعالیتهای دیگر با سهولت از نرم افزار زمانبندی استفاده کنید ، بنابراین وقتی اتفاق مهمی در حال وقوع است همه افراد را در جریان قرار می دهند.

اندازه شبکه

اگر پنج دستگاه یا کمتر در محل کار یا محل کار خود دارید ، یک شبکه سطح ورودی می تواند برای شما مناسب باشد. با استفاده از یک شبکه سطح ورودی ، می توانید کامپیوترها را بدون اتکا به سرور مرکزی پیوند دهید و همچنان می توانید پرونده ها ، اتصالات و چاپگرها را به اشتراک بگذارید. این نوع تنظیمات معمولاً ارزان است و اگر فقط به شبکه های متوسطی نیاز نداشته باشید و دفاتر یا محل کارتان نیز اندازه متوسطی داشته باشند ، مناسب خواهد بود.

اگر بین 5 تا 25 کاربر برای تهیه غذا دارید ، آنچه به عنوان شبکه میانی شناخته می شود می تواند ایده آل باشد. برای پشتیبانی از ذخیره سازی پرونده مشترک و پشتیبان گیری از پرونده های ضروری ، ممکن است لازم باشد که در یک سرور سطح پایین سرمایه گذاری کنید. شما می توانید انتظار داشته باشید که در این منطقه 2000 £ برای این خدمات هزینه کنید.

آیا بیش از 25 کارمند دارید ماشین آلات r در این صورت ، برای تسهیل اینترانت و نرم افزار خود شرکت برای همکاری و همچنین اتصال Wi-Fi در قسمت های خاص از محل کار ، می توان به سرور قوی تری نیاز داشت. البته ممکن است مایل باشید در ابر کار کنید یا فعالیت های خود را بین سرورهای فیزیکی و ابری تقسیم کنید.

هنگامی که شبکه ای برای خود طراحی و نصب کرده اید ، باید اطلاعات مربوط به موضوعات مختلف را ارائه دهید. ممکن است س Quesالاتی از شما پرسیده شود که مربوط به تعداد رایانه ها و دستگاه هایی است که استفاده خواهید کرد ، تعداد پرسنل تمام وقت شما ، تعداد داده هایی که احتمالاً به اشتراک می گذارید ، میزان پهنای باند شما و نوع پرونده ها شما به اشتراک گذاشته می شوید ، و همچنین نیازهای خود را به جلو. اگر احتمالاً در آینده فعالیت های خود را گسترش داده و پرسنل بیشتری را به خود اختصاص می دهید ، باید جزئیات بیشتری را در این باره ارائه دهید.

سیم دار یا بی سیم؟

برخی از شرکت ها راه حل های بی سیم را بیش از روش سیم کشی انتخاب می کنند. جوانب مثبت و منفی مختلفی به این امر پیوسته است. دیگر نیازی به نگرانی در مورد سیم های ناخوشایند و ناخوشایند ندارید و در هنگام مرتب سازی مرتب دفتر کار ، آزادی بیشتری خواهید داشت. همچنین می توانید مشتریان ، مشتریان و مهمانان را در شبکه خود قرار دهید. معایب این راه حل این است که شما ممکن است با مشکلات اتصال قابل توجهی روبرو شوید که ممکن است به بهره وری آسیب برساند. در بیشتر موارد ، کسانی که شبکه سیمی را انتخاب می کنند می توانند انتظار سرعت بیشتر ، قابلیت اطمینان بیشتر و صرفه اقتصادی بیشتر را داشته باشند.

محافظت در برابر جرایم اینترنتی

اگر شما یک تجارت کوچک هستید ، احتمال زیادی وجود دارد که توسط مجرمان اینترنتی هدف قرار بگیرید. این به این دلیل است که هکرها و سایر انواع دیگر ، سازمانهای کوچکتر را در معرض آسیب پذیری و آموزش کمتری در مورد امنیت آنلاین می دانند. عاقلانه است که قبل از نصب شبکه ، ارزیابی ریسک را انجام دهید تا ریسک های مختلف را تصدیق کنید. آموزش پرسنل خود در زمینه های مربوط به جرایم اینترنتی نیز می تواند بسیار سودمند باشد. تصحیح آینده می تواند برای مشاغل کوچک که شانس بالایی برای رشد در طی سالهای آینده دارند ، بسیار مهم باشد ، بنابراین بسیار مهم است که به فکر محل کسب و کار شما در طی دو یا سه سال و همچنین شرایط فعلی شما برای صرفه جویی در هزینه ها باشد در دراز مدت و اطمینان حاصل کنید که کاملاً برای تأمین نیازهای آینده خود تنظیم شده اید.

آیا قوانینی در مورد کابل کشی شبکه تجاری یا مقررات یا استانداردها وجود دارد؟

از آنجا که کابل کشی شبکه با نصب ضعیف می تواند خطرات و خطرات مختلفی را به همراه داشته باشد ، استانداردها و مقرراتی برای اطمینان از انجام نصب با بالاترین استاندارد وجود دارد. حتی یک مشکل کوچک در مورد کابل کشی شما می تواند بر شبکه شما تأثیر سو بگذارد ، بنابراین بسیار مهم است که نصب شما توسط متخصصان ذیصلاح انجام شود.

برای کابل کشی شبکه دو استاندارد در نظر گرفته شده است که عبارتند از T568a و T568b و هرگز نباید از این دو در یک شبکه استفاده شود. کابل کشی هرگز نباید روی کاشی های سقف گذاشته شود یا به حالت آویزان درآید زیرا این می تواند به معنای نقض مقررات مربوط به آتش سوزی ، ساختمان ها و بهداشت و ایمنی باشد. کابل های داده هرگز نباید در کنار کابل های برق کار کنند. کابل های مسی و الیافی باید مطابق با آیین نامه محصولات ساختمانی مربوط به عملکرد آتش سوزی باشند و همه کابل های جدید باید مارک CE داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقررات و استانداردهای مربوط به کابل کشی شبکه داده ، لطفا تماس بگیرید.

هرکسی که برای انجام نصب کابل کشی شبکه کار کند باید کاملاً آموزش دیده و واجد شرایط باشد. ارگان ها و فروشندگانی که دوره های مربوط به فیبر نوری و کابل کشی داده را تأیید می کنند عبارتند از City and Guilds ، Cisco و Emtelle. محدودیت طول کابل به طور معمول حدود 90 متر است ، اگرچه در شرایط بسیار نادر ممکن است از این حد عبور کنید.

هزینه نصب نصب کابل کشی شبکه چقدر است؟

هزینه های نصب کابل شبکه در خانه یا محل کار شما بسته به عوامل مختلف از جمله نوع نصب ، قطعات مورد استفاده ، تعداد قطعات ، مدت زمان انجام نصب و تعداد کارمندان به طور قابل توجهی متفاوت است. برای نصب شبکه شما لازم است. در MSE ، ما قیمت های کاملاً رقابتی برای خدمات حرفه ای کابل کشی شبکه ارائه می دهیم ، بنابراین لطفا برای دریافت پیشنهادات یا مشاوره تماس بگیرید.

چگونه می توانم شبکه خود را حفظ کنم؟ آیا کابل کشی شبکه نیاز به سرویس دارد؟

لازم است شبکه کابلی خود را با دقت مدیریت کنید. وقتی شما یک فرایند مدیریت کیفیت در دست دارید ، نگهداری و مدیریت شبکه شما بسیار راحت تر است. برای شما آسان تر است که بتوانید کابل های خود را با سرمایه گذاری در رک ها برای آسان تر کردن شناسایی کابل ها ، مدیریت کنید. کابلهای برچسب گذاری و کدگذاری رنگی می توانند مدیریت کابل را ساده کرده و در صورت بروز مشکلات فنی روند تعویض یا تعویض کابلها را تسریع کنند.

اگر مشکلی در استفاده از کابل اترنت یا فیبر نوری پیدا کرده اید ، راهنما در دسترس است. احتمال زیادی وجود دارد که نیازی به خرید جایگزین نخواهید داشت زیرا بسیاری از مشکلات به راحتی قابل حل هستند ، با دسترسی کارکنان تعمیر و نگهداری و اصلاح مناطق دقیق شکستگی. بسیاری از صاحبان مشاغل بدتر شده اند مشکلات وارث با تلاش برای درست کردن همه چیز خودشان. با این حال ، تلاش برای رفع مشکل بدون دانش و صلاحیت انجام این کار می تواند بسیار خطرناک باشد.

نصب کنندگان کابل شبکه چگونه صلاحیت می شوند؟

مهندسان و نصب کنندگان حرفه ای کابل کشی شبکه وظیفه نصب و نگهداری طیف گسترده ای از سیستم های شبکه را بر عهده دارند. کار می تواند در داخل و خارج انجام شود و آنها اغلب وظایف خود را در تیرها ، برج ها و سنگرها با استفاده از تجهیزات مانند جرثقیل انجام می دهند و متفاوت است. نصاب های کابل کشی شبکه می توانند برای شرکت ها و سازمان ها از جمله شرکت های تاسیساتی ، ارائه دهندگان ارتباطات از راه دور و شرکت های ساختمانی کار کنند. افزایش تقاضاهای مربوط به داده ها و ارتباطات منجر به افزایش قابل توجهی در جای خالی طراحان کابل کشی شبکه شده است. برخی از شناخته شده ترین مدارک در کابل کشی شبکه عبارتند از: اصول اساسی کابل کشی Comms) ، فیبر نوری و کابل کشی داده. تعداد مشاغل با پهنای باند و الزامات کابل کشی افزایش یافته به این معنی است که تقاضا برای متخصصان کابل کشی در طی سالهای آینده ادامه خواهد یافت.

چرا MSE؟

MSE ارائه دهنده و نصب کننده سیم کابل شبکه در بازار پیشرو است. ما در MSE سالهاست که کابل کشی شبکه را تهیه و نصب می کنیم و می توانیم طیف گسترده ای از مشاغل را در میان شبکه مشتری خود بشماریم. ما در زمینه رضایت مشتری سوابق بسیار خوبی داریم و دائماً جدیدترین و جالبترین نوآوریها را به محصولات و خدمات خود اضافه می کنیم تا مشتریان ما همچنان از جدیدترین پیشرفتهای تکنولوژی بهره مند شوند.

ما کابل کشی را در اماکن صنعتی و تجاری در اندازه های مختلف نصب کرده ایم و اگر می خواهید سرعت را بهینه کنید ، از کار افتادن شبکه بکاهید و ارتباطات را به فرایند قابل اطمینان تری تبدیل کنید ، می تواند شما را تأمین کند. ما پیمانکاران برق معرفی شده برای میزبان شرکت ها و سازمان های شناخته شده در سراسر انگلستان هستیم و متخصص کابل کشی فیبر نوری ، CAT5 ، CAT6 و CAT7 هستیم. در صورت نیاز به طراحی و نصب کل زیرساخت ارتباطات دیجیتال پیش فرض ، ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

در MSE ، ما می دانیم که اگر دانش زیادی در مورد IT ندارید ، دانستن اینکه در چه مکانی قرار دارید ، نیاز به کابل کشی شبکه داده دشوار است. به همین دلیل است که ما یک مشاوره ارائه می دهیم تا بتوانیم نیازهای شما را از نزدیک بررسی کنیم و در مورد شناسایی بهترین راه حل برای کسب و کار شما مشاوره بی طرفانه ای به شما ارائه دهیم. بعد از اینکه ما داده های خاص و نیازهای شبکه شما را شناسایی کردیم و تصمیم گرفتید با نصب خود پیش بروید ، می توانیم برای اطمینان از دستیابی به نتیجه ایده آل ، هر مرحله از سفر را به طور عمیق برنامه ریزی کنیم. در حالی که پروژه با شناسایی مسائل جدید انجام می شود ، برخی برنامه ریزی ها اتفاق می افتد ، اما می توانید روی ما حساب کنید تا همیشه شما را در جریان امور قرار دهیم و هنگام ایجاد تغییرات از شما مجوز بگیریم.

تیم تاسیسات ما در زمینه اجرای تاسیسات کابل کشی شبکه تجربه زیادی دارند. در حالی که این پروژه در حال انجام است ، عواملی مانند زمان ، ریسک و هزینه دائماً ارزیابی می شوند ، بنابراین کیفیت نتیجه هرگز به خطر نمی افتد. ما هرگز از بودجه یا ضرب الاجل شما عبور نمی کنیم و همیشه پیشرفت را از نزدیک بررسی می کنیم تا از تحقق همه اهداف اطمینان حاصل کنیم. پس از اتمام پروژه ، ما می توانیم مراقبت های بعدی را به شما ارائه دهیم تا اطمینان حاصل شود که نصب شما بازدهی مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

MSE چه خدمات دیگری ارائه می دهد؟

کابل کشی شبکه با تنها سرویس ارائه شده توسط MSE فاصله زیادی دارد. MSE توسط پیمانکاران مکانیکی و الکتریکی کاملاً واجد شرایط و متخصص در طیف وسیعی از زمینه ها از جمله تهویه و گرمایش ، صرفه جویی در مصرف انرژی و تجدید پذیر ، نصب کابل داده ، خدمات الکتریکی و نگهداری خدمات کار می کند. ما در بیرمنگام ، در سراسر میدلندز و فراتر از آن ، در طیف گسترده ای از اماکن تجاری و صنعتی کار می کنیم.

MSE قادر به مدیریت کل پروژه های الکتریکی است و در صورت لزوم می تواند روشنایی اضطراری ، سیستم های دسترسی و ورود به درب ، دزدگیرهای حریق و حتی کارهای مربوط به ساختمان را تأمین و نصب کند. ما می توانیم واحدهای تهویه مطبوع را نصب ، سرویس و نگهداری کنیم و بتوانیم چشمگیرترین و کم مصرف ترین سیستم های تهویه و گرمایش را در بازار ارائه دهیم. ما به دلیل خدمات طراحی و نصب زیرساخت های داده مشهور هستیم و می توانیم سیستم ها را برای برقراری ارتباط سریع تر در حالی که فیبر نوری ، کابل کشی مس و پیوندهای بی سیم را ارائه می دهیم ، پیوند دهیم. علاوه بر این ، ما همچنین قادر به ارائه و نصب تعدادی فن آوری ابتکاری در مصرف انرژی برای کاهش اثر کربن و همچنین هزینه های برق و سوخت هستیم.

ما همچنین دارای اعتبار ISO 9001 هستیم و به دلیل مهارت های مدیریت پروژه مورد توجه قرار گرفته ایم ، و از ابتدا تا انتها بر پروژه ها نظارت می کنیم در حالی که حداقل اختلال ایجاد می کنیم. ما سوابق کیفری و امنیت بررسی شده و شریک Daikin D1 هستیم.

امروز با ما صحبت کنید تا درباره کابل کشی فیبر و تنظیم نصب کابل با MSE اطلاعات بیشتری کسب کنید. در MSE ، ما همیشه سعی می کنیم بیش از این که انتظارات شما را برآورده کنیم ، همیشه پیشی بگیریم تلاش کنید تا آخرین نوآوری های آزمایش شده را به شما ارائه دهد تا به نفع شما و تجارت شما باشد. دهه هاست که در این حرفه هستیم ، می دانیم که برای دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتری چه کاری لازم است و همیشه از نزدیک به بازخورد مشتری گوش می دهیم تا بتوانیم خدمات خود را بهبود ببخشیم. می توانید با ما تماس بگیرید 0800 0343 913 یا با استفاده از فرم تماس در وب سایت ما. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه راه حل های کابل کشی داده ما چگونه می توانند تجارت شما را به جلو سوق دهند ، در تماس باشید.